وبلاگ

گروه مشاورین املاک کومه - همه چیز درباره‌ی دیوار سبز

همه چیز درباره‌ی دیوار سبز

در زندگی شلوغ و آلوده‌ی شهری که انسان از طبیعت فاصله گرفته است، دیوار سبز ایده‌ی بسیار جذابی است. شما می‌توانید از گرین وال در محل زندگی یا کارتان استفاده کنید و به این ترتیب طبیعت را به محیط خود بیاورید. مهندسان و معماران می‌توانند این ایده را در انواع سبک‌های معماری اجرا ‌کنند. دیوار سبز که درواقع دیواری است با انواع مختلف پوشش گیاهی، علاوه بر زیبایی فواید بسیاری دارد. با این مطلب از وبلاگ کومه همراه باشید تا با همه چیز درباره‌ی دیوار سبز آشنا شوید.

بیشتر بخوانید
گروه مشاورین املاک کومه - پنت‌هاوس چیست؟

پنت‌هاوس چیست و چه ویژگی‌هایی دارد؟

پنت‌هاوس به یکی از طبقات ساختمان‌ گفته می‌شود که طراحی مجلل و باشکوهی دارد. پنت‌هاوس که معمولا در آخرین طبقه ساختمان قرار دارد به صورت سفارشی طراحی و اجرا می‌شود. در این مطلب از وبلاگ کومه با ما همراه باشید که به معرفی پنت‌هاوس و امکانات آن می‌پردازیم.

بیشتر بخوانید
گروه مشاورین املاک کومه - آشنایی با انواع سبک معماری جهان

آشنایی با انواع سبک معماری جهان

در هنر معماری، سبک‌های مختلفی وجود دارد که به شیوه‌ی اجرای ساختمان و بنا بستگی دارد. سبک‌های معماری مختلف از لحاظ ویژگی‌ها و عناصر مختلف به کار در رفته آن‌ها، با یکدیگر تفاوت دارند.

بیشتر بخوانید
گروه مشاورین املاک کومه - روف گاردن و مزیت‌های بام سبز

روف گاردن و مزیت‌های بام سبز

با گسترش آپارتمان‌نشینی و کوچک شدن مساحت ساختمان‌ها، دسترسی به فضای سبز شخصی کاهش پیدا کرده است. امروزه برخی شرکت‌ها امکانی ایجاد کرده‌اند که ارتباط دوباره‌ی انسان با طبیعت را میسر ساخته‌اند.  این شرکت‌ها فضایی اختصاصی در پشت‌بام می‌سازند که به آن روف گاردن، باغ بام یا بام سبز گفته می‌شود. برای آشنایی بیشتر با روف گاردن و مزیت‌‌های آن با این مطلب از سایت کومه همراه باشید.

بیشتر بخوانید
گروه مشاورین املاک کومه - برج باغ چیست؟

برج باغ چیست؟

یکی از مباحث معماری که در اوایل دهه‌ی هشتاد در ایران مطرح شد، مساله‌ی ساخت برج باغ بود. از آن زمان قوانین مختلفی در این زمینه تصویب شد و برج‌هایی هم ساخته شد. برای آشنایی بیشتر با برج باغ، تفاوت‌های آن با پلان آپارتمان مسکونی، ویژگی‌ها و امکانات آن با این مطلب از سایت کومه همراه ما باشید.

بیشتر بخوانید